/  Usługi   /  Trening Umiejętności Społecznych Poznań
Trening Umiejętności Społecznych Poznań

Trening Umiejętności Społecznych Poznań

Trening Umiejętności Społecznych Poznań

📌Zapisy na Trening Umiejętności Społecznych Poznań
📢Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do zapisów na cykl zajęć Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci w wieku: Od 4 do 9 lat
Grupa I: 4-6
Grupa II: 7-9
💙Trening Umiejętności Społecznych w naszej Poradni to cykl 14 zajęć z psychologiem – certyfikowanym Terapeutą umiejętności społecznych, odbywających się cyklicznie.
Opłata semestralna za udział w treningu wynosi 1550 zł i obejmuje pakiet 14 spotkań oraz dodatkowe spotkanie z Trenerem pod koniec cyklu w celu podsumowania efektów zajęć. (Dodatkowy jednorazowy koszt konsultacji z rodzicami przed rozpoczęciem zajęć 150 zł)
 –
🤓Umiejętności społeczne są kluczowe dla sukcesu i satysfakcji w życiu. Dlatego też, oferujemy trening umiejętności społecznych, który pomoże Twojemu dziecku nawiązać zdrowe relacje, radzić sobie w grupie oraz budować trwałe i satysfakcjonujące przyjaźnie.
🥰Nasz program treningu umiejętności społecznych skupia się na rozwijaniu komunikacji, empatii, rozwiązywaniu konfliktów, asertywności i innych kluczowych umiejętności interpersonalnych. Dzięki zróżnicowanym technikom, nasz doświadczony zespół terapeutów pomaga dzieciom w praktycznym ćwiczeniu tych umiejętności w bezpiecznym i wspierającym środowisku.
📆HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA DZIECI W WIEKU 4-6 LAT POZNAŃ BOSA 15
Poniedziałki 16:00-17:00
📆HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA DZIECI W WIEKU 7-9 LAT POZNAŃ BOSA 15
Poniedziałki 17:30-19:00
📌Zapisy i więcej informacji:
☎️Poradnia 570 715 730
📧E-mail: poradnia@emedea.pl
ul. Bosa 15 61-129 Poznań